Oferta

  • ODŻELAZIACZE-ODMANGANIACZE

Pojawienie się rudo-brunatnego osadu najczęściej zwodzelaziacz-16x65-clack-tciastuje zawartość w wodzie żelaza i manganu.  Nasze aparaty wyposażone w odpowiednie złoże oraz automatyczną głowice sterującą szybko usuną ten problem.

 

  • KOLUMNY WĘGLOWE

Kolumny węglowe to filtry służące do oczyszczania wody w całym domu. Poprawiają jej smak i zapach, usuwają metale kolumnyciężkie i związki organiczne. Ich zdolność do eliminowania chloru oraz jego pochodnych sprawia, że polecane są szczególnie osobom o wrażliwej cerze oraz podatnym na alergie. Składają się z butli ciśnieniowej, głowicy sterującej oraz węgla aktywnego którego trwałość wynosi do 3 lat.

  • LAMPY BAKTERIOBÓJCZE (DOMOWE I PRZEMYSŁOWE)

lampy-uvLampy bakteriobójcze eliminują z wody bakterie, wirusy oraz grzyby. Nie wymagają do tego dozowania jakichkolwiek  środków chemicznych oraz nie powodują żadnych środków ubocznych.

 

  • APARATY ODWRÓCONEJ OSMOZY (DOMOWE I PRZEMYSŁOWE)DSC00780p

Aparaty odwróconej osmozy  są gwarancją idealnej wody do celów spożywczych oraz urządzeń. Dostępne są również w wersji z wkładem mineralizującym który dodatkowe wzbogaca wodę o korzystne dla naszego organizmu  mikroelementy.

 

  • ZMIĘKCZACZE

Zmiękczacze usuwają twardość wody, która jest odpowiedzialna za tworzenia się kamienia w rurach, grzejnikach a także na sprzętach zmiękczaczegospodarstwa domowego. Trwałość  urządzenia  wynosi nawet do 15 lat a jego praca jest całkowicie bezobsługowa. W ofercie znajdują się dwie wersje urządzenia: chronometryczna (uruchamiająca regenerację w określonych odstępach czasu) oraz wolumetrycznej (uruchamiające regeneracje po przepływie określonej ilości wody

  • FILTRY  MULTIFUNKCYJNE (USUWAJĄCE MIN.  ŻELAZO, MANGAN, TWARDOŚĆ,  JON AMONOWY, PODNOSZĄCE ODCZYN PH)

Filtry w zależności od doboru złoża potrafią usuwać szeroką gamę zanieczyszczeń, oraz krzyżować zalety wielu urządzeń wymienionych wyżej. Dzięki fachowej wiedzy oraz doświadczeniu potrafimy dobrać filtr który będzie odpowiedni właśnie dla Ciebie. Zadzwoń i sam się przekonaj. Zapraszamy